Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Piekary Śląskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Piekary Śląskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport nietypowych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno przewozić w tradycyjny sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Klienta w sprawach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie możemy przetransportować nieomalże wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Toteż bez względu na to, jak niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w największym stopniu dobraną do potrzeb, bo stworzonym przez nas nadrzędnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Złożoność naszej profesjonalnej propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej ochoczo zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie na domiar tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, które mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie doprowadzić do końca każde powierzone nam zagadnienie. Zarządzamy najlepszym sprzętem, niezbędnymi pojazdami i najlepszymi specjalistami.


Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty lub też szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:10 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem przydatnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno albowiem przewozić bez ich zdobycia. Zajmujemy się także sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w samej rzeczy pokaźne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU