Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Płock - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby, Wyszogród, Płock.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Nasza idealna aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz kontaktu.


Nasz zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem faktycznie lubimy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Prócz tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz budowlanych


Bardzo niejednokrotnie specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, przewozimy także szczegóły pociągów, śmigłowce oraz tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a potem przystępujemy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest właściwe zaplanowanie trasy przejazdu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Konsument, staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się mieć absolutną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – należy zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w właściwie atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny oraz idealną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania niż zgłosić się właśnie do naszej idealnej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej idealnej oferty. Aspekt naszych usług jest newralgicznym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, jednakowoż zapewniamy też w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zapewnić znakomity przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU