Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ropczyce - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Iwierzyce, Ostrów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Wielopole Skrzyńskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej kwestii Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest bardzo dobry transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze detalami naszej profesjonalnej oferty, jaka na milion procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.

W wielu przypadkach Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport sporych oraz wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych lub też budowlanych. Posiadamy należyte pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można także bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Klient nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w istocie kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU