Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostrowiec Świętokrzyski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Waśniów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób znakomity zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów oraz dzisiejszych maszyn podczas realizacji transportu specjalistycznego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znakomicie znają się na własnej pracy i dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych urządzeń sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych czy też za gigantycznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe i krajowe przepisy, wobec tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym znawcą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej idealnej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza firma oferuje usługi transportowe przeróżnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Klienta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, aby wykonywać je najszybciej, jak to tylko możliwe.

Skontaktuj się z nami:2 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Stworzona przez nas jednostka posiada dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas jednostka występuje również o wszelkie potrzebne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – niemniej jednak nie posiadają do tego celu należytego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając naszym Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, powiązanych z opisującą nas ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno przyzwoiciej trafić aniżeli właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni profesjonalni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy także konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU