Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chorzów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chorzów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport gigantycznych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno przemieszczać w szablonowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Klienta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Transportem gigantycznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak faktycznie jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to możliwe oraz postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz bezbłędnie dopasowana.


Złożoność naszej idealnej oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z przyjemnością zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Klient. Dysponujemy najlepszym sprzętem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi specjalistami.


Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przewozu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno albowiem transportować bez ich uzyskania. Zajmujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różne ładunki o gigantycznych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli gra toczy się o wartości należącej do nas firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. Aby to udowodnić z olbrzymią przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej znaczne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU