Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Piotrków Trybunalski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz, Piotrków Trybunalski.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać transportować ładunki o znaczących gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Nasza jednostka oferuje wprawny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy dobrym oprzyrządowaniem oraz wysokiej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie i stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo bardziej doświadczonych agentów aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć pierwszorzędną obsługę, świetne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. Najpierw należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które gwarantują im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego dobre wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany aniżeli transport szablonowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, albowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich perfekcyjnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w samej rzeczy szerokim zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU