Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wolsztyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Przemęt, Siedlec, Wolsztyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma trudni się profesjonalnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną działalność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem w rzeczywistości ubóstwiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niezbędne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Oprócz tego skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz budowlanych


Jednym z z reguły powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o ogromnych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, przewozimy również elementy pociągów, helikoptery i tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz obiektów


Proponujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Absorbujemy się przewozem ładunku o ogromnych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a po pewnym czasie podchodzimy do spraw logistycznych. Przeważnie niezbędne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych ekspertów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w faktycznie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć przejrzyste ceny oraz perfekcyjną obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zameldować się naturalnie do prowadzonej przez nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą przejrzystą propozycją wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym elementem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, jednak zapewniamy także w właściwej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie i zdumiewający sprzęt, który znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU