Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Krosno Odrzańskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gubin, Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie, Maszewo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Ładunki wielkogabarytowe należy przewozić w specjalistyczny sposób. W ogromnej ofercie opisującej nas firmy znajduje się znakomity przewóz ładunków wielkogabarytowych. Aspekt naszych usług obejmuje obszar całej Polski. Mamy bogate doświadczenie, to właśnie dzięki któremu bez kłopotu jesteśmy w stanie zaaranżować transport każdego ładunku. Angażujemy tylko wykwalifikowanych fachowców, jacy bardzo rzetelnie przystępują do zawierzanych im zadań. Nasze usługi zaświadczamy zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie dzięki kompetentnym maszynom oraz pojazdom. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa propozycja i doświadczenie stworzonego przez nas zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów dostosowanych do przewozu wielkogabarytowego, jacy przeszli szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi, wprawnie obsługują naszą najlepszą flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu wysoką jakość i pełne przekonanie, że z zleconym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na odpowiednie i indywidualne nastawienie do każdego zlecenia. Pilnujemy, aby każdy protokół, lub przepisy bezpieczeństwa były przez naszych pracobiorców bezkompromisowo przestrzegane.


Na życzenie Klienta proponujemy nie tylko transport, jednak i załadunek oraz rozładunek. Zabieramy ciężki ładunek z wskazanej lokalizacji i odwozimy we wskazane miejsce – na czas! Jeśli chcą Państwo ułatwić sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Należałoby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, a najpoprawniej zlecić nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy w stanie się wykazać.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Całościowe usługi transportu specjalistycznego


W Polsce nieodzowne jest uzyskanie specjalnych zgód oraz spełnienie wskazanych warunków, żeby móc transportować przedmioty wielkogabarytowe. My wszelkie formalności dopełniamy sami, by nasz Kontrahent nie musiał tracić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Kontrahenta, a później organizujemy całą logistykę oraz niesłychanie od początku do końca planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dogłębny rozmiar i gabaryty ładunku, warunki pogodowe i ewentualne renowacje drogowe. Ostatnim krokiem jest już wystąpienie o wymagane zgody transportowe oraz wykupienie ubezpieczenia. Ładunek rozładowujemy w położeniu wskazanym przez Kontrahenta.


Przewóz niskopodwoziowy różnorodnych ładunków


Profesjonalnie organizujemy transport przedmiotów wielkogabarytowych. Są to zazwyczaj stalowe elementy konstrukcyjne, lecz również duże konstrukcje budowlane i przemysłowe, szczegóły pociągów, helikoptery, czołgi, czy domki holenderskie oraz kontenery. Jakiekolwiek zamówienie organizujemy kompleksowo i zajmujemy się jego realizacją indywidualnie.

Skontaktuj się z nami:4 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ładunków ponadgabarytowych w stworzonym przez nas wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to kapitalny sposób na wysłanie konkretnego przedmiotu we wskazane miejsce, całkiem bez stresu. Każdy realizowany przez nas transport przesyłek o niesztampowym gabarycie jest przeprowadzany bez komplikacji, bo absorbują się nim wyszkoleni eksperci. Jeżeli poszukują Państwo niezawodnych usług frachtowych, jakie mają wszystkie opcje, jakich wolno potrzebować, żeby dostarczyć swój ładunek do miejsca docelowego na czas oraz nienaruszone – nie ma poprawniejszego wyboru niż nasza firma!


Nasza rozległa flota odpowiada na wszystkie potrzeby transportu – w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Realizujemy transporty wieklkogabarytowe, również regionalne, jak oraz dalekobieżne. Jest to tajemnica tego, w jaki sposób uzyskujemy najważniejszy poziom wydajności: przykładamy szczególną uwagę do szczegółów oraz zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych pragnień transportowych naszych konsumentów. To takie nastawienie zezwala nam szczycić się tytułem jednej z najbardziej niezawodnych firm transportowych w tym regionie, jak i całym kraju.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z prowadzoną przez nas kompletną ofertą usług transportowych. Gwarantujemy, że zorganizowany przez nas transport specjalistyczny prowadzony jest w pełni świetny oraz rzeczowy sposób. Proponujemy idealne warunki cenowe. Zachęcamy do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU