Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żory - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Żory.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport nietypowych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można transportować w schematyczny sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Konsumenta w kwestiach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem dużych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy znaczące doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie możemy przetransportować niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie najbardziej dobraną do wymogów, albowiem stworzonym przez nas głównym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią uznać różni Klienci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz duże doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi pracownikami.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:2 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem wartościowych zgód. Dużych gabarytów nie można bo przewozić bez ich zdobycia. Zajmujemy się też sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i stosownie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować przeróżne ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli dadzą nam Państwo możliwość to udowodnić, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej znaczne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU