Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rybnik - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Rybnik.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie opisującej nas firmy znajduje się profesjonalny transport nietypowych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można przewozić w sztampowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Konsumenta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem dużych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak ściśle mówiąc jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niesłychanie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu dostosowaną do pragnień, ponieważ naszym newralgicznym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Całościowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Klienci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem zezwala na na to obszerna wiedza oraz obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Konsument. Dysponujemy najlepszym sprzętem, niezbędnymi pojazdami i najlepszymi specjalistami.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przewozu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem przydatnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bo transportować bez ich zdobycia. W naszej gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o znacznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezspornym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług ściśle mówiąc pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU