Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mielec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Mielec, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się przewozem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest kompetentny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty, która na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalistycznych.


Nasi Konsumenci niezwykle w wielu przypadkach wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki oraz mają kolosalne rozmiary. Posiadamy dobre pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:8 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – również kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet właściwie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować naszym konsumentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w gruncie rzeczy kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU