Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kolbuszowa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cmolas, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Niwiska, Raniżów, Dzikowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to bezsporny majstersztyk w branży. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalnych.


Nasi Konsumenci nadzwyczaj niejednokrotnie szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych i budowniczych, które są ciężki oraz mają kolosalne rozmiary. Posiadamy należyte pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:2 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują całkowicie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia, żeby Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Angażując pracobiorców z znaczącym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszystkich starań, żeby zagwarantować klientom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi związane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, lecz też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niesłychanie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU