Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kościan - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kościan, Czempiń, Kościan, Krzywiń, Śmigiel.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma trudni się kompetentnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza idealna aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się także wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie potrzebne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie. Na dodatek nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o kolosalnych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, transportujemy też elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też budynków w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później podchodzimy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest należyte zaplanowanie trasy przejazdu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w de facto atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać przejrzyste ceny oraz olśniewającą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zameldować się właśnie do prowadzonej przez nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z naszą najlepszą propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Obręb naszych usług jest głównym detalem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz gwarantujemy także w solidnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i wspaniały sprzęt, który znajduje się w należącej do nas dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU