Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tczew - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Tczew, Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka od wielu lat specjalizuje się w tej dyscyplinie transportu i może pochwalić się wieloma sukcesami. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, jakie powierzają nam własne ładunki o znaczących gabarytach. Planowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany i przygotowany w najmniejszym szczególe. Zarządzamy najlepszym sprzętem oraz dzisiejszymi pojazdami, dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana kadra trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej i prestiżowej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednakowoż i wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio jakiegokolwiek przewozu. Niektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać kilku przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości i wagi, nasza renomowana firma poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Mamy właściwe doświadczenie i wiedzę na temat specjalistycznego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy trafny sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Czasem w akcji przewozu dużych gabarytów bierze udział cały zespół robotników, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeśli pragną Państwo mieć pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam warto uwierzyć, dbamy o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością pomogą zagwarantować odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to zwłaszcza istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, albowiem jak nie ulega wątpliwości mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym oraz bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas poinformować o własnych zaleceniach, lub specjalnych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania transportu ponadgabarytowego. Obszerne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych fachowych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w niesłychanie atrakcyjnej cenie.


W naszej gestii zostaje także dopełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na transport specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym martwić, bowiem sami specjalizujemy się wszelkimi kwestiami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU