Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kędzierzyn-Koźle - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiornikóiatraków, śmigiw, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, weł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można przewozić w stereotypowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Klienta w zagadnieniach związanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co transportujemy?


Transportem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy obszerne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w rzeczywistości jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób bardzo fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to dopuszczalne i postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i perfekcyjnie dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią uznać różni Kontrahenci – realizujemy bo zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz znaczące doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Konsument. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi specjalistami.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszarze całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:7 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przewozu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży też kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i porządnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o gigantycznych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Jeśli chodzi o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Aby to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w gruncie rzeczy istotne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Zapewniamy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU