Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kutno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kutno, Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce, Żychlin.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać transportować przedmioty o ogromnych gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje bardzo dobry transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, niemniej jednak także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy słusznym sprzętem oraz najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się znacznym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet w zasadzie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi agenci są w największym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć wspaniałą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu nadzwyczaj mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej karkołomny aniżeli przewóz normalnych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy zostały spełnione. To nasz zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich do perfekcji dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy ściśle mówiąc gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych robotników. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU