Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Legionowo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i fachowo dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Niezwykle w szeregu przypadków zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy również szczegóły pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Kontrahenci to również osoby prywatne, jak również firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz budynków


Oferujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też budynków w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się przewozem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a potem przystępujemy do zagadnień logistycznych. Konieczne jest właściwe zaplanowanie trasy przejazdu, a później pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezdyskusyjną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć przejrzyste ceny i zachwycającą obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do należącej do nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą przejrzystą ofertą wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Obręb naszych profesjonalnych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, jakkolwiek zapewniamy także w solidnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym można zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz świetny sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU