Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostrołęka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn, Ostrołęka.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to właśnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w istocie kochamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na dodatek stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i przemysłowych


Jednym z zwykle powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o znaczących gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy także elementy pociągów, helikoptery i tanki. Nasi Klienci to zarówno osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o znacznych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a w następnej kolejności podchodzimy do spraw logistycznych. Przeważnie niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Kontrahent, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych fachowców w transporcie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać klarowne ceny oraz olśniewającą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się właśnie do opisującej nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą najlepszą propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest newralgicznym szczegółem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, ale gwarantujemy też w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz perfekcyjny sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU