Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kazimierza Wielka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec, Skalbmierz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób znakomity zajmujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych dużych konstrukcji i pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak także wiedzę i doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji opisującej nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem kompleksowy i nienaganny, albowiem dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep najlepszych na rynku, aby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nazbyt małych albo za wielkich – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty niezbędne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z należącej do nas strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza firma oferuje usługi transportowe przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Stworzona przez nas jednostka posiada dział logistyczny, jaki samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas jednostka występuje też o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – lecz nie posiadają do tego celu godziwego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie wykonać całe zlecenie: idealnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych akcesoryjnych pytań, związanych z należącą do nas propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport naprawdę ciężkich ładunków – najodpowiedniej zrobić to z nami i nie niepokoić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania prowadzonej przez nas całej propozycji przewozu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz pełen fachowość. Zapewniamy także konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU