Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kraśnik - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kraśnik, Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy świetny przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o ogromnych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszystkie zlecenia oraz posiadają potrzebne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Stworzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkowicie kompleksowy i wykwalifikowany, gdyż dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo wielkim zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pewność, iż zatroszczymy się o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do znacznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej idealnej strony.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza firma oferuje transport rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najprędzej, jak to jedynie dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami specjalizujemy się pełną logistyką oraz organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza idealna firma występuje także o wszelkie potrzebne zezwolenia, żeby przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – niemniej jednak nie mają do tego celu poprawnego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek naturalnie wykonać całe zlecenie: nienagannie, fachowo, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją wiedzą, również jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, połączonych z naszą przejrzystą propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w rzeczy samej ciężkich ładunków – najporządniej zrobić to z nami oraz nie troskać się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas dostatnią propozycją transportu ponadgabarytowego. Zapewniamy najwyższą jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Zapewniamy też konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU