Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żagań - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gozdnica, Żagań, Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki, Żagań.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc przewozić ładunki o kolosalnych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Nasza firma proponuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz fenomenalnej jakości sprzęt, jaki jest świetny oraz trafny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to najbardziej niezawodny wybór w przypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać idealną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zadowolonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. Najpierw wypada je załadować, po pewnym czasie zaplanować detalicznie trasę przewozu. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:0 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane i przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego profesjonalne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej karkołomny niż przewóz szablonowych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie wzorce zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy właściwie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU