Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szprotawa - powiat żagański - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Szprotawa.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej szerokiej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając figurom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


By transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają bardzo wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W naszej profesjonalnej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, albowiem konieczne jest pozyskanie słusznej zgody. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów różnorodnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a w następnej kolejności umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i kompetentny portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz banalnych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie potrzebne wiadomości. Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU