Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Olecko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kowale Oleckie, Olecko, Świętajno, Wieliczki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Serdecznie witamy Państwa na stronie oferty firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu oraz realizacji specjalnego transportu niskopodwoziowego (przewóz maszyn budowlanych oraz agrarnych). Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, które powierzają nam swoje ładunki o znacznych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem oraz dzisiejszymi pojazdami, to właśnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga trudni się pełną logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub też ciężki towar, o nierutynowym gabarycie? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru fachowej i prestiżowej firmy. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, niemniej jednak oraz wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się adekwatnie jakiegokolwiek transportu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Posiadamy dobre doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalistycznego transportu pomocnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Konsumentów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Stworzona przez nas firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy odpowiedni sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:10 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się sprawami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu dużych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych osób znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, bowiem jak nie ulega wątpliwości mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym i znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy szczególnych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia oczywiście nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Kolosalne i oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych fachowych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy oraz to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest oprócz tego niezwykle przystępne cenowo.


Firma trudni się także wszelkimi formalnościami, jak nieodzowne do uzyskania zgody na transport wielkich gabarytów, czy sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, bo sami zajmujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU