Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świdnik - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka trudni się kompetentnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Nasza idealna działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo faktycznie kochamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Co więcej skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Wybitnie często specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:10 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Kontrahenta, a po pewnym czasie przystępujemy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny i idealną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zgłosić się naturalnie do opisującej nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze detalami prowadzonej przez nas oferty. Obręb naszych usług jest newralgicznym elementem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, jednakowoż gwarantujemy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to profesjonaliści, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i zachwycający sprzęt, który znajduje się w opisującej nas dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU