Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jędrzejów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Wodzisław.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób doświadczony zajmujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów oraz dzisiejszych dużych konstrukcji w czasie realizacji transportu specjalistycznego. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, jacy znakomicie znają się na własnej pracy oraz dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkowicie kompleksowy oraz profesjonalny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, by bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy lokalne oraz krajowe przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza firma oferuje przewóz różnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców i suwnic.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, aby wykonywać je najprędzej, jak to tylko możliwe.

Skontaktuj się z nami:3 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Konsument. Nasza jednostka ma dział logistyczny, jaki samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas jednostka występuje też o wszystkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – jakkolwiek nie mają do tego celu odpowiedniego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż naturalnie zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w nadzwyczaj interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z opisującej nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, związanych z opisującą nas ofertą – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport de facto ciężkich ładunków – najprzyzwoiciej zrobić to z nami i nie niepokoić się o nic!


Ciepło zachęcamy do zapoznania naszej całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług oraz pełen fachowość. Gwarantujemy także konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU