Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lębork - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lębork, Łeba, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie przewozu oraz może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, które powierzają nam swoje ładunki o gigantycznych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Konsumenta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub też niepowodzenie całej przesyłki. Właśnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to niemało więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jakkolwiek i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zlecenia. Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości i wagi, stworzona przez nas renomowana jednostka poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalnego transportu pomocnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Prowadzona przez nas jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się sprawami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych pracowników, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy wolno mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niekonwencjonalne wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze i zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z powierzenia naturalnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne i oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaproponować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w wybitnie interesującej cenie.


W prowadzonej przez nas gestii zostaje również uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym martwić, bowiem sami zajmujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU