Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Oleśnica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka świadczy profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie można przewozić w szablonowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Kontrahenta we wszystkich formalnościach. Uprzejmie zapraszamy do poznania należącej do nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem obszernych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy kolosalne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery,
  • czołgi,
  • pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak właściwie jesteśmy poradzić sobie z transportu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Toteż bez względu na to, jak niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować. Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak ekspresowo, jak to możliwe i postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w największym stopniu kompleksowa oraz doskonale dopasowana.


Całościowy wymiar naszych usług potrafią uznać różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo pozwala na na to obszerna wiedza i kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Konsument. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami oraz najlepszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:10 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.


Kiedy trasa przewozu jest już ustalona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można albowiem przewozić bez ich zdobycia. W należącej do nas gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia lub kompromis w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z kolosalną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę
NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU