Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bielsk Podlaski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brańsk, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia słusznej zgody. Nasza firma proponuje świetny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, lecz również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy dobrym ekwipunkiem oraz wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się dużym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet faktycznie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać perfekcyjną obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono zaspokojonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o znacznych gabarytach. Najpierw należy je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:8 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezmiernie kompetentnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany aniżeli transport pospolitych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich nienagannie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy rzeczywiście gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU