Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Góra - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat trudni się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się przewozem przeróżnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest świetny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalnych.


Nasi Klienci bardzo niejednokrotnie poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają wielkie rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  •  konstrukcje stalowe,
  •  woziła technologiczne,
  •  betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  •  wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zamówieniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować różnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet w samej rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w samej rzeczy kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU