Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo wielkopolskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo wielkopolskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się profesjonalny transport wielkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można transportować w stereotypowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem obszernych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób skończona! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Toteż bez względu na to, w jaki sposób niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to możliwe oraz postaramy się, by nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz bezbłędnie dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych usług potrafią uznać różni Konsumenci – realizujemy bo zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem pozwala na na to obszerna wiedza i ogromne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Posiadamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak również doświadczonych pracowników.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:6 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już uzgodniona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej zdobycia. W naszej gestii leży także kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz adekwatnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli dadzą nam Państwo szansę to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niesłychanie miło, jeśli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania należącej do nas oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU