Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sieradz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sieradz, Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Warta, Wróblew, Złoczew.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania stosownej zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje doświadczony transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy dobrym ekwipunkiem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w przypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej doświadczonych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć pierwszorzędną obsługę, idealne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy szerokie grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o gigantycznych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają im prędki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasem niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:0 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza jednostka specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego właściwe wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli przeciętny przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To stworzony przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy ściśle mówiąc szerokim zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU