Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Warszawa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Warszawa, Błonie, Izabelin, Kampinos, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka trudni się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną aktywność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terytorium Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem w gruncie rzeczy ubóstwiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Do tego skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i przemysłowych


Niesłychanie wielokrotnie zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także detale pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Konsumenci to również osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


Proponujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:1 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a następnie przystępujemy do kwestii logistycznych. Nieodzowne jest właściwe zaplanowanie trasy przejazdu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Klient, staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych ekspertów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w właściwie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i zachwycającą obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zgłosić się naturalnie do prowadzonej przez nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w takim razie do zapoznania się z naszą profesjonalną propozycją wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym detalem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, jednak gwarantujemy także w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz świetny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie dużych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU