Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koszalin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów, Świeszyno.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zainteresowane są transportem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z kompletną propozycją prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Żeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim kontrahentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w najwyższym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W naszej idealnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie gigantycznych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a w następnej kolejności umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj ważną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny i bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych atutów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie potrzebne informacje. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU