Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Polanów - powiat koszaliński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Polanów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o sporych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów oraz współczesnych dużych konstrukcji w czasie realizacji transportu specjalistycznego. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszystkie zlecenia oraz posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych urządzeń sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, aby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo ogromnym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy miejscowe oraz lokalne przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pewność, że zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak wyłącznie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka oferuje przewóz rozmaitego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Klienta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najprędzej, jak to wyłącznie dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:5 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami specjalizujemy się całą logistyką i planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas firma występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – ale nie mają do tego celu dobrego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko pomóc odnaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz oczywiście zrealizować całe zlecenie: nienagannie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Klientom i dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z opisującej nas oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w istocie ciężkich ładunków – najpoprawniej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni profesjonalni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU