Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łomża - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jedwabne, Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna, Zbójna.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać przewozić ładunki o sporych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Nasza firma oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma posiada współczesne pojazdy oraz zachwycającej jakości sprzęt, który jest znakomity oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej kompetentni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać imponującą obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Najpierw należy je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane i przemysłowe, kontenery, tanki oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się nadzwyczaj kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli przeciętny przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie wzorce pozostały spełnione. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednakowoż też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU