Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kamienna Góra - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się przewozem różnorodnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam zadaniem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


W szeregu przypadków Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz kolosalnych i bardzo ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź też budowniczych. Posiadamy należyte pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  •  konstrukcje stalowe,
  •  woziła technologiczne,
  •  betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  •  wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Niezależnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno również bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź niewartościowych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet właściwie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w samej rzeczy kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU