Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Śrem - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka zajmuje się profesjonalnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Nasza działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeśli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w samej rzeczy kochamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Ukontentowanie naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na domiar tego skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i budowlanych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o wielkich gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy też szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się przewozem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a potem podchodzimy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przewozu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się mieć bezdyskusyjną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny oraz renomowaną obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zgłosić się oczywiście do naszej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym szczegółem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, ale zapewniamy też w porządnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować kompetentny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU