Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo podkarpackie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo podkarpackie.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma świadczy profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można wozić w szablonowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Konsumenta w kwestiach związanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Przewozem kolosalnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak de facto jesteśmy poradzić sobie z transportu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, jak niesłychanie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej zaadaptowaną do pragnień, albowiem stworzonym przez nas koronnym celem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Kompleksowość naszej idealnej oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej chętnie zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Posiadamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych pracowników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:2 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przewozu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można przewozić bez jej zdobycia. Zajmujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz adekwatnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o wielkich gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie miło, jeżeli dadzą nam Państwo możliwość to pokazać, zaczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz kompetentni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów i będzie nam niezmiernie miło, jeśli oraz Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są jedynie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU