Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Strzelce Krajeńskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Zwierzyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia słusznej zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy słusznym sprzętem oraz najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Dbamy o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się znacznym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet ściśle mówiąc ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć renomowaną obsługę, perfekcyjne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz gigantycznych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, następnie zaplanować detalicznie trasę przewozu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie sporych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezmiernie fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż przeciętny przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w rzeczy samej szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych robotników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU