Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Busko-Zdrój - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i kontaktu.


Nasz zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo właściwie kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i przemysłowych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o kolosalnych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również detale pociągów, helikoptery i czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów i obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.


Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Kontrahenta, a w następnej kolejności przystępujemy do spraw logistycznych. Zwykle niezbędne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Konsument, staramy się ograniczyć do minimum.

Skontaktuj się z nami:4 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by mieć pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w faktycznie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny oraz kapitalną obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do opisującej nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami naszej idealnej oferty. Obręb naszych usług jest kluczowym szczegółem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, lecz gwarantujemy też w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie i doskonały sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU