Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kozienice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Kozienice, Magnuszew, Sieciechów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną aktywność, to właśnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Poza tym nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz budowlanych


Niesłychanie nieraz zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, transportujemy też elementy pociągów, śmigłowce i czołgi. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Konieczne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przejazdu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, żeby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się mieć bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we właściwy sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać przejrzyste ceny oraz idealną obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zgłosić się naturalnie do prowadzonej przez nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej profesjonalnej oferty. Aspekt naszych usług jest nadrzędnym elementem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, ale zapewniamy też w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym można zaufać!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym sprzętom, jesteśmy w stanie zagwarantować wprawny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU