Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zambrów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc przewozić przedmioty o sporych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje wprawny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, który jest obeznany oraz właściwy do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu niezawodny wybór w wypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać imponującą obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w prowadzonej przez nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie umożliwiają im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego porządne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany niż transport sztampowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Dobrze znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy rzeczywiście szerokim zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jakkolwiek także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU