Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sztum - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Sztum.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie przewozu i może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak i firmami, które powierzają nam własne ładunki o znaczących gabarytach. Planowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze fachowo zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem oraz dzisiejszymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przetransportować ciężki sprzęt bądź ciężki ładunek, o niestandardowym gabarycie? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej i prestiżowej firmy. Naturalnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, niemniej jednak oraz najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zlecenia.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep i pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę. Bez względu od wielkości oraz wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Posiadamy właściwe doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:8 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych robotników, którzy zabezpieczają całą trasę.


Jeśli pragną Państwo posiadać pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie nieskomplikowany – nam warto uwierzyć, troszczymy się o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to szczególnie ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak wiadomo mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy również Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, lub specjalnych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia oczywiście nam zadania transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, jednak nie będą dla naszych fachowych kierowców. Każda pomoc, którą może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w bardzo interesującej cenie.


W naszej gestii zostaje także dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bowiem sami zajmujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU