Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Turek - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Turek, Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek, Władysławów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma zajmuje się profesjonalnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo naprawdę ubóstwiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się także wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie. Do tego stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz przemysłowych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o dużych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, transportujemy też szczegóły pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Konieczne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w właściwie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i doskonałą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do należącej do nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z należącą do nas ofertą wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest głównym detalem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, ale zapewniamy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i pierwszorzędny sprzęt, który znajduje się w opisującej nas dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU