Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bieruń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno przemieszczać w tradycyjny sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy duże doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie maszyny przemysłowe i budowlane,
  •  kontenery,
  •  domki holenderskie i domki letniskowe,
  •  śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak w istocie jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, jak bardzo fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak ekspresowo, jak to możliwe oraz postaramy się, żeby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i doskonale dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych usług potrafią docenić różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Takie nastawienie na dodatek upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Konsument. Zarządzamy najlepszym sprzętem, niezbędnymi pojazdami i najlepszymi specjalistami.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju i bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:10 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już określona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bowiem przewozić bez ich uzyskania. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz prawidłowo go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować przeróżne ładunki o dużych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Jeśli chodzi o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niesłychanie miło, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niezwykle przyjemnie, jeżeli oraz Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU