Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Cieszyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma świadczy właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można przemieszczać w sztampowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach związanych z formalnościami i dokumentacją. Gorąco zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem znacznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat i posiadamy wielkie doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak w rzeczywistości jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, jak wybitnie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak szybko, jak to możliwe i postaramy się, żeby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz znakomicie dopasowana.


Złożoność naszej propozycji usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej z przyjemnością zarówno kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo pozwala na na to obszerna wiedza i ogromne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Konsument. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi pojazdami i najlepszymi pracownikami.


Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno albowiem transportować bez ich uzyskania. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz stosownie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o wielkich gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z kolosalną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeżeli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tu obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU