Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nidzica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo, Nidzica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie przewozu i może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy również z osobami prywatnymi, jak również firmami, które powierzają nam własne ładunki o znacznych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym sprzętom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra trudni się całą logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Czy pragną Państwo przewieźć kłopotliwy sprzęt lub ewentualnie ciężki towar, o nierutynowym gabarycie? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub też niepowodzenie pełnej przesyłki. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to niemało więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jakkolwiek i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę nieomalże każdego zlecenia. Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Posiadamy należyte doświadczenie i wiedzę na temat specjalistycznego transportu przydatnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki przewozimy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu i budowlanych,
  • części stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • czołgów, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Prowadzona przez nas jednostka bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych momentach w akcji przewozu znacznych gabarytów bierze udział cały zespół robotników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy wolno mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują wyłącznie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim istotne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, albowiem jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Warto nas powiadomić o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby wielkim wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych fachowych kierowców. Wszystko, co tutaj oferujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest do tego niesłychanie przystępne cenowo.


Firma trudni się również wszelkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na transport ogromnych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem sami specjalizujemy się wszelkimi kwestiami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU