Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gorzów Wielkopolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o znacznych gabarytach. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Spedycje o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim konsumentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną ofertę oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, które pozwalają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych transport dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie wymagane wiadomości. Konsument nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU