Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Piła - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Piła, Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w rzeczy samej uwielbiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niezbędne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na dodatek nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz budowlanych


Bardzo w szeregu przypadków specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także szczegóły pociągów, helikoptery oraz tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów i obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a następnie przystępujemy do zagadnień logistycznych. Na ogół niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Konsument, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny oraz wspaniałą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej klarownej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z opisującą nas ofertą wszelkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym detalem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, lecz gwarantujemy także w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie i idealny sprzęt, który znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU