Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Płońsk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Raciąż, Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin, Załuski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie. Co więcej stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz budowlanych


Bardzo w szeregu przypadków zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy też detale pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później przystępujemy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przejazdu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się mieć bezdyskusyjną pewność, że przewóz odbędzie się we właściwy sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć klarowne ceny oraz zachwycającą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się oczywiście do prowadzonej przez nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze detalami naszej klarownej oferty. Aspekt naszych usług jest nadrzędnym szczegółem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, lecz gwarantujemy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i pierwszorzędny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU